Спортивный клуб «ЛЕГИОН» (г. Житомир)
Спортивный клуб «ЛЕГИОН»
 

О клубе

Клуб основан 12 ноября 2003 года

 

Президент СК «ЛЕГИОН» - Коцюбко Александр Петрович

Коцюбко Олександр Петрович (1960 р. народження, одружений, має двох дітей, українець, корінний житомирянин, православний християнин) . Є президентом, засновником, Житомирської міської громадської організації Спортивний клуб «Легіон» з 2003 року. Житомирська міська громадська організація Спортивний клуб «Легіон» є неприбутковою організацією, мета та основне статутне завдання якої є пропаганда і розвиток фізичної культури та спорту серед мешканців м. Житомира. На сьогоднішній день клуб нараховує понад п’ять тисяч членів, в тому числі діти-інваліди. Клуб має футбольну команду, боксерську школу та школу з греко-римської боротьби. Серед вихованців та тренерів клубу є майстри спорту СРСР та України, чемпіони Європи, України, переможці міжнародних, республіканських та обласних змагань. Клуб займається благодійною роботою, надає допомогу обласним притулкам для дітей. В 2003 році Олександру Петровичу було присвоєно звання генерала-хорунжого Поліської Сечі народного козацтва Понад вісім років Коцюбко Олександр Петрович очолював батьківську піклувальну раду загальноосвітньої школи № 1 у м. Житомирі. 08 листопада 2007 року за активну громадську діяльність, особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м. Житомирі був нагороджений Житомирською Міською Радою знаком „Відзнака за особистий внесок у розвиток культури і спорту у м. Житомирі”. В 2008 році було визнано „Людиною року „ за результатами народного голосування, який проводила газета „20 хвилин” у м. Житомирі. 14 вересня 2009 року був нагороджений Святим Синодом Православної Церкви Ювілейним орденом"1020 лет Крещения Киевской Руси", за багаторічну роботу з дітьми та значні заслуги у морально-патріотичному вихованні молоді. Ніколи не займав державних посад. У 2009 році нагороджений грамотою Священного синоду Української православної церкви, виданою з благословення митрополита Володимира. 7 листопада 2011 року отримав відзнаку ФФУ.
29 серпня 2013 року був нагороджений орденом на честь 1025-річчя хрещення Київської Русі та грамотою за заслуги перед Українською Православною Церквою за підписом Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира.
12 ноября 2013 года награжден федерацией футбола Киева орденом "За заслуги".

Интервью президента СК «ЛЕГИОН»

 

Директор – Коцюбко Валерий Петрович

Народився 12 травня 1966 р. у м. Житомирі(українець,корінний житомирянин,христинян). Активно займаеться спортом.З 14 до 40 років займався футболом. з 2004 р. працює беззміним директором Житомирської міської громадьскої організації Спортивний клуб "Легион" на волонтерських засадах. В 2006 році за вагомий вклад у розвиток спорту був нагороджений орденом "Легіон". в 2007 р. було присвоєно звання полковника Поліської Січі народного козацтва. Користується заслуженого повагою та пошаною серед колег та членів клубу СК "Легіон". Член виконкому Житомирської обласної федерації футболу.
12 липня 2012 року нагороджений відзнакою Федерації футболу України.

 

Начальник клуба - Малиновский Олег Валентинович

Народився 22 січня 1968 року у м.Житомирі. З 2003 року на волонтерський засадах є беззмінним начальником спортивного клубу "Легіон". В 2005 році за вагомий вклад у розвиток був нагороджений орденом "Легіон". З 2006 року та поданий час очолюю батьківську піклувальну раду загальноосвітньої школи № 1 в 2007 році було присвоєно звання полковника Поліської Січі народного козацтва. У вересні 2007 року для популяризації здорового образу життя та спорту приймав участь у спортивно-розважальному шоу "Король Житомирського рингу" і став переможцем. Користується заслуженою повагою та авторитетом. 10 листопада 2011 року нагороджений почесною відзнакою ФФУ. Олег Валентинович є членом виконкому Житомирської обласної федерації футболу.

 

тренер по футболу – Микитюк Владимир Борисович

Привел команду к золотым медалям чемпионата области 2007, а также ФФО признала Владимира Борисовича лучшим тренером года. В 2008 – 2009 гг. под его чутким руководством, «СК - ЛЕГИОН», выиграл кубок области. В 2011 году привел команду к золотым медалям Чемпионата области, а также под его руководством команда стала обладателем Кубка области. В 2011 году признан ЖОФФ лучшим тренером года. Является членом исполкома Житомирской областной федерации футбола.
12 липня 2012 року нагороджений відзнакою Федерації футболу України.

 

Тренер по грекоримской борьбе — Йосипенко Олексей Витальевич

Дата рождения: 10.04.1961
Пришел на греко-римскую борьбу в 12 лет.
Ученик заслуженого тренера Украны Владимира Тарорухина.
Мастер спорта СССР.
Многократный чемпион СССР и Украины.
Имеет высшее образование, на тренерской работе с 1987 г.

 

 

Тренер по боксу - Кемко Владимир Иванович

Дата рождения: 10.21.1949
Мастер спорта СССР,победитель всесоюзных и республиканских соревнований, педагог Украины, трех кратный чемпион Украины.

 

Тренер по боксу - Шевчук Максим Дмитриевич.

Дата рождения: 24.02.1988
Чемпион г. Жашкова 2007г., финалист г. Житомира и Житомирской области , участник и финалист всеукраинских и республиканских турниров. Магистр ЖГУ им.И.Франка факультета Физического воспитания. Тренирует с 2007г.в СК «Легион»

 

Тренер по боксу - Пустовойт Святослав Юрьевич .

Дата рождения: 1992 г.р.
Кандидат в мастера спорта, победитель г. Житомира 2010-2011г., победитель Житомирской области2010-2011г., призёр всеукраинского турнира г. Тернополь 2009г. ,финалист чемпионата центрального совета ВФСО «Колос» АПК Украины среди мужчин 2011г. Студент ЖНАУ факультета Ветеринарной медицины

 

Тренер по боксу - Кирилюк Владимир Васильевич.

Дата рождения: 1946-2010 г.
Мастер спорта СССР, дважды был чемпионом Украины, финалистом Вооруженных Сил СССР, победителем международных и всесоюзных турниров, дважды — чемпионом СССР среди студентов. Всего провел 207 боев на ринге, из которых 196 выиграл (за 14 лет). 8 лет был в сборной Украины, 2 года — в сборной СССР, 2 года - в сборной ВС. 40 лет работал тренером.

Логотип:

 

Гимн:

Услыхав судьбы призыв
и не трусь пока ты жив
вновь болеет стадион
здесь играет Легион

Хочеш в команду двигай быстрей
Хочеш играть, беги будь сильней
Хочеш играть, к нам приходи
В команде играют только свои.

В непогоду и жару
Все бежим топтать траву
Вновь удар и точный он здесь играет чемпион

Хочеш в команду двигай быстрей
Хочеш играть, беги будь сильней
Хочеш играть, к нам приходи
В команде играют только свои.

Тренировка иль игра , в переди идут всегда
Как бегут они смотри ведь победа в их крови.

Хочеш в команду двигай быстрей
Хочеш играть, беги будь сильней
Хочеш играть, к нам приходи
В команде играют только свои.

Присяга юного Легіонера.

Присягаюсь своєю честю, що робитиму все, що в моїй силі, щоб бути вірним рідній Україні.

Присягаюся бути відвертим, чесним, дотримуватися свого слова, ставитися до інших як до себе, старанно виконувати свої обо’язки, любити те, що роблю, поважати думку кожного.

Присягаюся грати за правилами, жити за законами, співпрацювати в команді, бути взірцем у лідерстві та партнерстві, берегти добро, ділитися з обліжним, бути обов’язковим.

Присягаюся допомагати ближньому, особливо людям похилого віку, бути уважним, добрим та милосердним до кожного.

Присягаюсь жити за законами держави, прагнути до вершин у спорті, щоб вирости сильним, здоровим та мужнім, бо тільки такі „легіонери” можуть захистити свою честь, свій народ, свою Вітчизну.

Флаг:

 

На желтом полотне по кругу черными буквами вышито "Спортивный Клуб Легион" . На левой стороне изображен мяч, а на правой боксерская перчатка, внутри красной нитью вышит легионер в доспехах (доспехи вышиты золотой ниткой)
Флаг был создан в 2003 году и его стоимость составляет 15.000 гривен.

Орден:

 

В 2003 году был учреждён орден "Легион",состоящий из чистого золота и красной эмали вручается за огромный вклад в развитие спорта. Награда вручается в День Рождение клуба-12 ноября.

Кавалером ордена "Легион" является:

Шарапато Олег Валерьянович-2004 г.

Малиновский Олег Валентинович-2005 г.

Коцюбко Валерий Петрович-2006 г.

Каленский Анатолий Зигмундович-2007 г.

Микитюк Владимир Борисович-2007 г.

Коцюбко Александр Петрович-2008 г.

Галетко Сергей Анастасьевич-2008 г.

Момотюк Сергей Евгениевич - 2009 г.

Черпицкий Александр Зиновьевич - 2010 г.

Пшоняк Дмитрий Иванович - 2013 г.

Никитчук Игорь Валериевич - 2013 г.

Адамович Алексей Александрович - 2013 г.

Использование материалов sk-legion.com разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на sk-legion.com
Создание сайта — litesite.com.ua