Lotto Sport

ZHOFF.COM.UA

Турнирная таблица, календарь игр

СК «Легіон» – володар Кубку Житомирської області з футболу 2012

12 липня, у день 100-річчя житомирського футболу, на стадіоні «Спартак» окрім безкоштовного морозива, концертної програми та нагородження ветеранів футболу грали фінал Кубку-100 – СК «Легіон» приймав Новоград-Волинський «Авангард».

Поки команди придивлялися одна до одної, Литвиновський прицільно пробив по воротах Дуброва, але з ударом Сергія голкіпер «Авангарду» впорався. Після цього команди запропонували вболівальникам силовий футбол з мінімумом гольових моментів. Увесь перший тайм свисток арбітра матчу не замовкав ні на хвилину, а постійні фоли і необов’язкова грубість явно збивали темп гри.

Загалом у першому таймі команди не спромоглися створити жодного гольового моменту, хіба що удар Лободина на 45-й хвилині заслуговує на увагу. Дмитро мітив у дальній кут, але не докрутив круглого і як результат команди пішли на перерву за нульової нічиєї.

Після нудного першого тайму другий пройшов на одному диханні. Початок тайму приголомшив вболівальників: за перших 10 хвилин команди створили гольових моментів мінімум на два матчі. У ці хвилини активнішими були гості, які і втратили найреальніший шанс відкрити рахунок: Перин після подачі з кутового пробив у поперечку. А за мить Лободин втратив свій шанс «розмочити ворота» Соколовського.

«Авангард» виглядав краще: краще біг в атаку, краще комбінував і краще захищався. Щоправда, все це краще у гол так і не втілилось. Натомість «Легіон» своїм шансом скористався. Атака господарів закінчилася необов’язковим фолом на підступах до штрафного майданчика «Авангарду». Чапський встановлює м’яч, розгін і Іван кладе круглого «з точки в точку»: ідеально закручений м’яч пірнає у дальній кут воріт гостів – 1:0.

У «Авангарда» залишається 20 хвилин аби відігратися і команда починає давити «Легіон». Втім, житомиряни без особливих проблем справлялися з тиском на свої ворота. Традиційно привезли самі собі декілька моментів, але у «Авангарда» мало що виходило в атаці.

Ініціативу на себе взяв капітан гостів Корнійчук, втім одного його старання було замало. Йшли останні хвилини, коли Соколовський став героєм матчу. Після кутового захисники «Легіону» не розібрали гравців суперника і Шевчук двічі з 3-х метрів розстрілював Михайла. Якби не реакція голкіпера житомирян невідомо хто б переміг у фіналі. А після таких сейвів дальній удар Корнійчука був для Соколовського лише розминкою.

Після фінального свистка все пішло по «накатаній»: хто вітав автора єдиного гола Чапського, хто дякував за сейви Соколовському, потім всі «качали»тренера-тріумфатора Володимира Микитюка і фотографувалися з кубком. А щодо «Авангарду», то потенціал команди видно неозброєним оком. Очевидно, що участь у Кубку України серед аматорів стане для цих хлопціввеличезним кроком вперед.